Kuumakse al. 16.37 / 36 kuud

AUTORAADIO Alpine IVE-W560BT-R

Tarneaeg 2-5 tööpäeva!

Autoraadio Alpine IVE-W560BT-R – 2-DIN MEEDIAJAAM – Bluetooth, USB ja DVD/CD mängijaga

Täielik meedia nautimine taskukohase hinnaga!
See meediajaam pakub head helikvaliteeti ning laialdast meediatuge väga taskukohase hinnaga. Naudi USB, DVD, Xvid ja iPod videosid teraval WVGA ekraanil ning sisseehitatud Bluetooth mooduli abil saad teha ka käed-vabad kõnesid. Kui otsid odava hinnaga kõrgekvaliteetset multitalenti, siis just siin see ongi!
See süsteem toetab ka tagaistujate meelelahutust.

Sisseehitatud Bluetooth tehnoloogiaga, saad sa ühendada oma mobiiltelefoni. Samuti striimida oma lemmikmuusikat (A2DP) ning juhtida audio/videostriimingut (AVRCP Ver. 1.4 ).
Bluetooth® Häälvalimise Funktsioon
Kui oled külge ühedanud häälvalimise toega nutitelefoni, saad kõnesid teha häälkäskluste abil.

“Siri Eyes Free” laseb sul kasutada iPhone`i seda puutumata, lihtsalt rääkides mikrofoni. See funktsion nõuab vaid et iPhone oleks seotud seadmega üle BLUETOOTH´i. Meediajaam kasutab Siri hääljuhtimist mis on mõeldud just autojuhtimise eesmärgiks. Ütle lihtsalt Siri-le mida sa soovid kuulata ning Siri tegeleb sellega edasi. Soovid saata või lugeda saabunud tektisõnumit? Siri suudab teha seda samuti. Olles teel saad teha ja vastu võtta kõnesid – Siri on selleks täiuslik kaasreisija.

Töötab ka Androidiga
Kui sul on Android telefon, saad selle lihtsalt ühendada IVE-W560BT-ga üle USB ning saavutad ligipääsu oma telefoni salvestatud muusikale ning nautida seda läbi auto kõlarite.

Eriti mitmekülgne meediafailide tugi
IVE-W560BT-R oskab mängida sinu lemmikvideosid, sealhulgas iPod ja Xvid faile üle USB ning ka DVD-V/Xvid/MP3/WMA. See toob brilliantse videopildi WVGA ekraanile, lisaks saad ka süsteemi laiendada näiteks DVB-T tuuneri näol.

Alpine tagurduskaamera pilt otse seadme ekraanil
Alpine pakub sulle palju erinevaid lahendusi süsteemi laiendamiseks. Meediajaam on tagurduskaamera valmidusega ning roolinuppude toega. Võid ühendada külge ka DVB-T tuuneri et vaadata reaalajas digitaalse kvaliteediga televisiooni.

Tehnilised andmed:
iPod/iPhone ühilduvus
1x video väljund
1x video sisend
tagurduskaamera sisend
roolijuhtimise valmidus( vajalik autopõhine adapter juurde osta )
Mikrofon komplektis
Mõõdud: 178 x 101 x 169 mm

399.00

Laost otsas

Tootekood: MMAIVEW560BTR Kategooria: