Kuumakse al. 11.48 / 36 kuud

AUTORAADIO Alpine CDE-W296BT

Tarneaeg 2-5 tööpäeva!

Autoraadio Alpine CDE-W296BT
2-DIN BLUETOOTHIGA CD VASTUVÕTJA

Naudi hämmastavat helikvaliteeti 2-DIN CDE-W296BT CD tuuneriga. Sellel on palju professionaalseid heliseadistusomadusi, nagu 3-ribaline crossover, professionaalne ekvalaiser ning isegi digitaalne aegviide. Lisaks patenteeritud Alpine MediaXpander tehnoloogia, mis avaradab oluliselt pakitud meedia kvaliteeti.

Uus CDE-W296BT ühendab endas uued liidesed ja funktsioonid nagu TuneIt Android ja iPhone telefonidele, lubades seadistada kogu heli läbi telefoni, samuti uus Facebook sõnumimärguande funktsioon.

Sellel on ka roolilt juhtimise valmidus. Kui auto on varustatud start-stop nupuga, on see seade just sobiv, kuna jätkab mängimist ka juhul kui auto mootor ristmikel seiskub.

Lisaks on sellel 3-ribaline X-over ning võimalus seadistada ekraani- ja nupuvalgustus üksteisest sõltumatult 150.000 värvi kombinatsiooni hulgast.

Muudetav nupuvalgustus toob sinuni kõik värvid
Muudetaval valgutusel ei ole enam piire. Valikus on reaalselt 150,000 värvi, et saaksid valida just oma autosse sobiva tooni. Valikus on ka paju eel-salvestatud kombinatsioone. Ekraani ja nupuvärvide toonid on sõltumatult muudetavad.

3-ribaline X-OVER
See seade on varustatud aktiivse crossover´iga. Crossover seab sageduste piirid väjundites. Iga kanal on eraldi seadistatav. Seeläbi, on võimalik igasse kõlarisse juhtida täpselt see sagedus, milleks kõlar on ette nähtud.
Crossover seadistab iga tulba HPF (kõrgpääsu filtri) või LPF (madalpääsu filtri), ning samuti kiiruse millega sagedused maha lõigatakse. Seadistused tuleb teha vastavuses kõlari elemendi sageduskarakteristikale. Sõltuvalt kõlarist, ei pruugi olla vajalik passiiv-võrgustik. Kui selles osas tekib kahtlusi, konsulteeri sel teemal edasimüüjaga.

Seadista heli, tšekka oma Facebooki
Lae alla TuneIt rakendus, ühenda oma iPhone üle USB või Android telefon üle Bluetoothi ning oledki valmis seadistama oma auto helisüsteemi läbi telefoni. Lisaks teavitab see rakendus sind ka Facebooki saabunud sõnumitest.

Bassimootori valiteet
BASSi nupp laseb sul koheselt seadistada madalate sageduste võimendustegurit. Valida on 6-taseme vahel, automaatselt seadistatakse ka mahalõike sagedus, Q faktor ja subwooferi tase optimaalse ja kvaliteetse helibalansi saavutamiseks.

Paljude eelistustega sisse-ehitaud Bluetooth®
Bluetooth® moodul on juba sisse ehitatud, seega saad nautida käed-vabad telefoniga opereerimist – vastata, võtta kõnesid, otsida kontakte ning kuulata muusikat telefonist.

Alpine App Direct viib telefoniga ühenduse sammu kaugemale. Ühenda oma telefon seadmega ja App Direct lubab sul paljude rakenduste heli kuulata otse auto kõlaritest. Vali oma lemmikmuusikat või kuula internetiraadiot läbi striiming rakenduste. Juhtida saad otse telefoni ekraanilt.

Täislahendus iPodidele ja iPhone´idele
CDE-W296BT omab kiiret USB ühendust et saaksid opereerida oma iPodi või iPhone´iga. Tagatud on hämmastav helikvaliteet ning lihtne ja kiire sirvimine muusika kogumikes.

Siri Hääljuhtimine
Ativeeri Siri oma iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 6 ja 6 Plus seadmes ning kontrolli muusikat ja tee kõnesid. Samuti töötab see Android telefonidega millel on hääljuhtimise funktsioon.

Omadused:
Maximum väljundvõimsus 4 x 50 W
RDS funktsioonid: TA, TP, AF,CT, PTY, EON, Radio Text+
Bluetooth
CD: CD, CD-R/RW
Toetatud formaadid: CDDA, MP3, WMA, AAC
USB Esipaneelil
Toetatud formaadid: MP3, WMA, AAC
iPod/iPhone ühilduvus
Subwoofri juhtmine
9-ribaline EQ
Bass engine SQ
Media Xpander
Loudness
AUX-In: Front AUX sisend (3,5 mm mini jack)
Rooliltjuhtimise valmidus
Puldi valmidus
Mute ehk vaigistus
Kell
Dimmer: Dimmeri sisend
Ekraan: 14 segmenti x 2-realine RGB värvivalikuga LCD ekraan

BLUETOOTH®:
Sisseehitatud BLUETOOTH® Moodul
Käed-vabad kõned: HFP (käed-vabad profiil)
Peakomplektiga kõnede haldamine: HSP (peakomplekti profiil)
Muusika voogesitus: A2DP (heliedastusprofiil)
Muusika voogesituse juhtimine: AVRCP (audio/video kaugjuhtimise profiil) versioon 1.4 ühilduv
Ühendus: SSP (turvaline lihtne sidumine) tugi
Käed-vaba telefoni heli seadistus: 5 varianti
Levi tugevuse indikaator
Aku oleku indikaator
Mikrofon komplektis

279.00

Laost otsas

Tootekood: MMACDE296BT Kategooria: