Kuumakse al. 23.33 / 60 kuud

AUTORAADIO Alpine ILX-702D

Tarneaeg 2-5 tööpäeva!

Alpine iLX-702D – 7” Digitaalne Meediajaam, “Apple CarPlay” ning “Android Auto” toega
Digitaalne Meediajaam iLX-702D toob sinu autosse kaasaegse meedia toe, “online” Navigatiooni ning Alpine audiofiili helitaseme. See on täielikult ühilduv viimaste kaasaegsete nutitelefonidega nagu iPhone 7 ja Galaxy S7 ning võimaldab sul kasutada “Android Auto” ja “Apple CarPlay” rakendusi 7-tollisel kõrglahutusega puutetundlikul ekraanil.
DAB+ digitaalne raadio, USB video, HDMI ühendus ning kõige värskem Bluetooth tehnoloogia on samuti sisseehitatud.
Navigatsiooniks on samuti erinevad variandid: iLX-702D toetab “online” Navigatsiooni “Apple Carplay Maps” ja “Google Navigation Android Auto”. Ning mõlemad – Apple CarPlay ning Android Auto rakendused kasutavad Alpine Navigatsiooniantenni täpsemaks positsioneerimiseks.

Kõrglahutusega WVGA Puutetundlik ekraan
7-tolline (17.8cm) kõrglahutusega WVGA ekraan võimaldab juhtida kogu süsteemi puutetundliku tehnoloogia abil ning omab kaasaegset videolaiendustehnoloogiat erakordse pildikvaliteedi, kontrasti ja lahutuse saavutamiseks. Võimaldab “online” Navigatsioonikaarte kuvada äärmiselt detailirohkelt ning filmid ja videoklipid toovad autosse tõelise kinoelamuse. Kasutajaliides on väga intuitiivne ja on kujundatud täiuslikult sobituma sinu sõidukisse. Valikus on palju taustavärve ning -kujundusi et saaksid valida nende hulgast oma sõidukile sobiva.

7-tolline ekraan 1-DIN korpusega
Üha enam ja enam on sõidukite keskkonsoolis ruumi 7 ja 8-tollistele ekraanidele, kuid samas pole ekraani taga ruumi täismõõdus 2-DIN seadmele. Näiteks uus SMART on just sellise lahendusega. Alpine kujundas iLX-702D just sellistest probleemidest tingituna ning sellel on 1-DIN korpus 7-tollise ekraaniga. Autopõhise Alpine paigalduskomplektiga saavutad täiusliku ning originaalilähedase välimuse.
Works with Apple CarPlay – iLX-702D
Works with Android Auto – iLX-702D

Toimib “Apple CarPlay” rakendusega
Innovatiivne iLX-702D koos rakendusega Apple CarPlay võimaldab sul kasutada targalt ning turvaliselt oma iPhone teel olles. Apple CarPlay toob iPhone kasutajateni hämmastavalt intuitiivse viisi teha kõnesid, kasutada Navigatsioonikaarte, kuulata muusikat ning ligi pääseda sõnumitele – seda vaid ühe sõna või nupuvajutusega. Samas võid nautida Spotify, internetiraadio teenuseid. Lihtsalt ühenda oma CarPlay toega iPhone üle USB Alpine seadme külge ning ongi valmis.

Toimib “Android Auto” rakendusega
Android Auto sai loodud eelkõige turvalisust silmas pidades. Lihtsa ning intuitiivse kasutajaliidesega, ühilduvate roolinuppudega ning võimsa hääljuhtimisega, ei häiri see sinu tähelepanu ning saad pühenduda vaid sõidule. Android Auto toob ekraanile automaatselt kõige vajalikuma info ning organiseerib selle vajalikul hetkel Alpineekraanile. Apple CarPlay kui ka Android Auto ksutavad iLX-702D Navigatsiooniantenni suurema täpsuse saavutamseks.
DAB+ Digital Radio – iLX-702D
Connect USB and HDMI Sources – iLX-702D

DAB+ Digitaalne Raadio
Sisseehitatud DAB/DAB+/DMB tuuner kasutab kõige kaasaegsemat digitaalset tehnoloogiat et tuua sinuni hämmastavalt müravaba ning kvaliteetne raadio. DAB+ pakub tavalise FM-raadioga võrreldes lisaks paju eeliseid: valikus on palju laiem jaamade nimekiri ning peale esimest jaamaotsingut saad neid valida nimekirjast kategooia või tähestiku järgi.

USB ning HDMI sisendid
Saad külge ühendada USB mälupulga või välise kõvaketta et mängida sealt muusikat või MP4 video faile. iLX-702D on varustatud ka HDMI sisendiga et saaksid lisada Alpine DVD mängija DVE-5300 või mõne teise meediapleieri millel HDMI väljund. Saad ühendada külge HDMI adapterit kasutades oma nutitelefoni nng mängida sellelt muusikat, videosid või vaadata pilte Alpine ekraanil (vajalikud on lisakaablid ning adapterid). iLX-702D on varustatud ka HDMI väljundiga mille abil saad ühendada tagumise monitori.
Märkus: HDMI väljund võimaldab näidata vaid HDMI sisendisse suunduvat pilti, seega ei edasta see USB videosid, Apple CarPlay või Android Auto sisu.
High-end Sound Tuning Options – iLX-702D
Hi-Res Audio Playback – iLX-702D

Kõrgtasemel heliseaditusvõimalused
iLX-702D suunab heli läbi BASS ENGINE SQ et maksimeerida bassihelid ning üldine helipilt, lisaks veel palju erinevaid heliseadistusfunktsioone nagu Digitaalne Aegviide, Digitaalne X-Over ning Kahetsooniline 9-ribaline Parameetriline Ekvalaiser. Neid kõiki saad muuta/salvestada/avada/jagada oma nutitelefonist Alpine TuneIt rakenduse abil. Sellel on ka Media Xpander ning 24-Bit DAC ja 3x (4-voldilist) eelväljundt.

Kõrgkvaliteetne Muusika
See Alpine seade oskab mängida ka FLAC formaadis muusikat – k.a. 24/96 ja 24/192 Hi-Res Muusikafailide tugi.
Online Navigation with Apple CarPlay – iLX-702D
Online Navigation with Android Auto – iLX-702D

“Online” Navigatsioon läbi Apple CarPlay
Olles sõidul, aitab rakendus “Maps” sul leida kiirelt sihtkohti koos pöörete juhendamise, hääljuhiste ning muude visuaalsete märguannetega. Kurvi saabudes, suureneb vaade automaatselt et näeksid täpselt kuhu vaja minna. Kogu sõidu ajal on näha suured märgid ja juhised mis aitavad sul püsida õigel teel ning näidatakse ära ka saabumisaeg. Uuenduslikud nupud Navigatsiooniekraanil aitavad sul kiiresti leida lähedalasuvat tanklat, restorani või kohvikut ning kalkuleerib ajakulu tõttu ka uue sihtkohta saabumisaja. Kui vajutad iLX-702D seadmel Navigatsiooni nuppu, käivitub automaatselt Apple CarPlay Navigatsioon ning sa ei pea seda otsima menüüst.

“Online” Navigatsioon läbi Android Auto
Luba “Google Maps” juhatab sulle teed. Lihtne on jõuda sihtpunkti koos pöörete juhendamise, hääljuhiste, reaalajas liiklusinfo ja sõidurea juhendamisega. Seda kuvtakse nii telefoni ekraanil kui Alpine seadmel, Android Auto loomisel peeti silmas eelkõige turvalisust. Suuremate nuppude, lihtsama kasutajaliidese ning häälkäsklustega häirib see autojuhti minimaalselt, et saaksid keskenduda vaid sõidule. iLX-702D tööab laitmatult rakendustega Android Auto ja Google maps. Android Auto kasutab ka Alpine Navigatsiooniantenni et saavutada suurem täpsus.
GPS and Glonass Compatible – iLX-702D
Built-in Bluetooth® Technology – iLX-702D

GPS ja Glonass tugi
Mida rohkem satelliite, seda suurem ning kiirem täpsus. See Alpine toode võtab vastu nii GPS satelliitide signaale kui ka Glonass satelliitide positsioneerimisandmeid. See toob suure eelise eriti linnaliikluses kus palju hooneid. Kasutades Apple CarPlay Navigatsiooni ning Glonassi tuge koged seda erinevust ise.

Sisseehitatud Bluetooth® tehnoloogia
Sisseehitaud Bluetooth® moodul võimaldab juhtmevabalt teha “hands-free” kõnesid. Väga intuitiivne kasutajaliides lubab lihtsalt muuta kõlari ja mikrofoni taset. Sellel on ka kiirvaliku võimalus, kuhu saad lisada enimkasutatavad numbrid. Bluetooth® võimaldab ka muusikastriimingut otse telefonist: muusika või internetiraadio kostub nüüd läbi Alpine seadme.
Vehicle Data-Bus Connectivity – iLX-702D
Drive-Assist Cameras – iLX-702D

Sõiduki Data-Bus Ühendus
Kui sinu sõiduk on varustatud parkimisanduritega, saad seda funktsiooni kasutada ka seadmega iLX-702D. Alpine pakub paljudele sõidukitele “data-bus” lisaplokke et ühendada sõidukielektroonika Apine seadmega. See säilitab lisaks parkimisanduritele ka sõiduki roolinupud, instrumendiploki ekraani info ja konditsioneeri näidud. Võimalik on ka näha Navigeerimise pöördejuhiseid instrumediploki ekraanil (kui sõiduk seda toetab).

Juhiabi kaamera
Tagurduskaamera muudab tagurdamise lihtsamaks ning turvalisemaks. Kaamerapilt tuleb tagurdamisel ekraanile automaatselt, samuti (eraldi seadistatavad) ohutu kauguse abijooned. Alpine pakub laia valikut esivaate ning tagurduskaameraid, nende hulgas ka mitmevaatega kaameraid, millel valitav vaatenurk ning puuteekraanilt juhtimine. Võimalik on samaaegselt näha ekraanil kaamera pilti ning tagurdusandurite infot.
Favourites – Digital Media Receiver iLX-702D
Voice Control – Digital Media Receiver iLX-702D

“Lemmikud”
Kas poleks mitte mugav kui pääseksid korraga ligi oma lemmik telefoninumbritele, raadiojaamadele, navi sihtkohtadele jpm?! “Lemmikud” ongi just see mida vajad. Lihtsalt hoia all seadme “audio” nuppu ning avanebki “lemmikute” ekraan.

Hääljuhtimine
Vajuta Alpine seadmel või roolinuppudel (selle olemasolul) “VOICE” nuppu et aktiveerida “SIRI” või “OK Google”. Lihtne on helistada inimestele, sisestada Navigeerimise sihtkohti, kirjutada ja saata sõnumeid või lihtsalt öelda laulu nimi või esitaja ning seda kuulata – need on vaid mõned näited. See on äärmiselt mugav viis juhtida Alpine süsteemi olles ise samal ajal keskendunud sõidule.

On saadaval ka iLX-702D modifitseeritud versioon: iLX-702DM omadused on täpselt samad kuid DM puhul kinnitub taga korpus ekraani ülemisse serva.

Tehnilised andmed:
50/50 poolitatav ekraani võimalus
Roolijuhtimise valmidus
Vargusevastane turvakood
Subwoofri juhtimine
Muusika striimimine üle bluetoothi

699.00

Laost otsas

Tootekood: MMAILX702D Kategooria: